Sve moje ljubavi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džeronimo: Moja priča

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Džeronimo: Moja priča - Page 2 Empty Džeronimo: Moja priča

Počalji od Mustra Sub Feb 10, 2018 11:04 am

First topic message reminder :

Autobiografija Velikog ratnika i patriote

Džeronimo: Moja priča - Page 2 Delfi_moja_prica_dzeronimo


Knjiga "Džeronimo: Moja priča" predstavlja neprocenjiv dokument o istoriji američkih Indijanaca – autentično svedočanstvo ratnika koji je godinama ratovao sa Meksikancima i vojnicima Sjedinjenih Država da bi odbranio svoju zemlju. Tokom boravka u rezervatu Fort Silu Džeronimo (1829–1909), legendarni apački ratnik i čuveni ratni poglavica, uz pomoć svog sunarodnika koji je prevodio, diktirao je sadržaj ove knjige S. M. Baretu.


Džeronimo: Moja priča - Page 2 220px-_Goyaale
Mustra
Mustra

Broj poruka : 67793
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole


Džeronimo: Moja priča - Page 2 Empty Re: Džeronimo: Moja priča

Počalji od Mustra Sub Feb 10, 2018 11:35 am

Džeronimo: Moja priča - Page 2 Rodriguez-_Tools_Of_The_Trade Džeronimo: Moja priča - Page 2 Rodriguez-_Two_Little_Dolls Džeronimo: Moja priča - Page 2 Rodriguez-_Visiting_Grandma Džeronimo: Moja priča - Page 2 Shawnteas_Friend

Džeronimo: Moja priča - Page 2 Shining_Light Džeronimo: Moja priča - Page 2 Sisters Džeronimo: Moja priča - Page 2 Straightasanarrow Džeronimo: Moja priča - Page 2 Talkingitover

Džeronimo: Moja priča - Page 2 The_Buffalo_Caller Džeronimo: Moja priča - Page 2 The_Farewell Džeronimo: Moja priča - Page 2 The_Finishing_Touch Džeronimo: Moja priča - Page 2 Thestolenhorse

Mustra
Mustra

Broj poruka : 67793
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Džeronimo: Moja priča - Page 2 Empty Re: Džeronimo: Moja priča

Počalji od Mustra Sub Feb 10, 2018 11:38 am

Džeronimo: Moja priča - Page 2 The_Water_Hole Džeronimo: Moja priča - Page 2 The_Windbeneathherwings Džeronimo: Moja priča - Page 2 Threegenerationswp Džeronimo: Moja priča - Page 2 Tributebuffalo

Džeronimo: Moja priča - Page 2 Un_Besito Džeronimo: Moja priča - Page 2 Walkingin_Beauty Džeronimo: Moja priča - Page 2 Young_Warrior
Mustra
Mustra

Broj poruka : 67793
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Džeronimo: Moja priča - Page 2 Empty Re: Džeronimo: Moja priča

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu